Zjarr i madh në hyrje të Gjakovës

Zjarr i madh në hyrje të Gjakovës

Një zjarr i madh është ndezur në afërsi të një fabrike në hyrje të Gjakovës, raporton një lexues i Gazetës Express nga vendi i ngjarjes.

Sipas lexuesit, ne vendngjarje janë parë edhe zjarrëfikësit, teksa thotë se flakët po depërtojnë edhe në rrugë.

Shkaqet e zjarrit nuk dihen akoma, ndërsa për rastin Express ka kontaktuar edhe Policinë e Gjakovës dhe është në pritje të një përgjigjeje.

Nuk dihet nëse nga zjarri ka ndonjë person të lënduar.

Express do të ju sjellë informacione në vazhdimësi për këtë rast.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0