Vetëvritet një polic i Kosovës

Vetëvritet një polic i Kosovës

Një zyrtar policor ka kryer vetëvrasje në orët e hershme të mbrëmjes në veri të Mitrovicës.

Polici i vetëvrarë është i etnisë serbe dhe aktin e ka kryer me armën e tij të punës.

Sipas disa burimeve të KosovaPress, viktima me inicialet D.ZH. rreth 50 vjeçar, ka qenë polic i dalluar dhe ka pasur sjellje të mira.

Nuk dihet motivi i kësaj ngjarje, ndërsa viktima ka përdorur armën zyrtare për kryerjen e këtij akti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0