Veseli thotë se mësimi fillon të hënën

Veseli thotë se mësimi fillon të hënën

Pas tri jave grevë, më në fund duket se është arritur një marrëveshje në mes të mësimdhënësve e Qeverisë për pagat. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur kryeparlamentari Kadi Veseli.

Veseli përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka thënë se mësimi do të fillojë të hënën.

“Urime mësimdhënës dhe nxënës të dashur! Mësimi fillon të hënën”, ka shkruar Veseli.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0