Vdes polici i plagosur në Istog

Vdes polici i plagosur në Istog

Polici i plagosur në Istog ka vdekur para pak çastesh.
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Istogut, ku pas një tentimi për plaçkitje në një bankë, ku ka mbetur i vdekur një person, dhe njuë polic.

Siç ka raportuar Express nga fillimi dyshohet se bëhet fjalë për policin Izet Demaj.

Lajmi për KALLXO.com është konfirmuar nga prokurorja Sahide Gashi.

“E kemi këtë informacion edhe ne jam duke shkuar në vendin e ngjarjes” ka thënë Gashi.

Rastin e ka konfirmuar për Express, Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj. Pas marrjes së lajmit ai është nisur me urgjencë për në vend të ngjarjes, shkruan Gazeta Express.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0