Thaçi takohet me Ramën, thotë se po i shijojnë kafet dhe rrezet e diellit

Thaçi takohet me Ramën, thotë se po i shijojnë kafet dhe rrezet e diellit

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është duke qëndruar për vizitë zyrtare në Gjenevë.
Thaçi i cili do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik Botëror është takuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, përcjell lajmi.net.

“Mëngjes i bukur në Gjenevë, duke shijuar kafet dhe rrezet e diellit bashkë me Edin. Në Forumin Ekonomik Botëror ku po marrim pjesë, me liderë të rajonit dhe ekspertë botërorë të ekonomisë, do të diskutojmë për zhvillimin rajonal dhe perspektivën tonë euroatlantike”, ka shkruar presidenti në Facebook./

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0