Tag: Hykmete Bajrami

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka rezultuar pozitive me COVID-19. Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo. ” Të nderuar qytetarë, Sot jam testuar [...]
Ministrja e Arsimit Hykmete Bajrami ka njoftuar se nga dita e hënë do të fillojë mësimi online nga klasa e parë deri në të nëntën. Transmetimi i m [...]
Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, ka thënë se kaosi me Ligjin e pagave është i qëllimshëm dhe se për këtë është faji i Qeverisë në largim. Gjyk [...]
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, ka folur për shpenzimin e buxhetit të Kosovës nga ana e [...]
Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, në seancën e sotme ka treguar pse partia e saj nuk po e voton pikën e rendit të ditës për ndryshimin e Ligjit për [...]
Deputetja e LDK-së në Kuvendin e Kosovës, Hykmete Bajrami, ka demaskuar kryeministrin Ramush Haradinaj, që tha se ka kërkuar t’i zbritet paga. Bajr [...]
6 / 6 POSTS