Tag: Dardan Molliqaj

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj ka thënë që është naivitet se si Vetëvendosje entuziazmohet nga rezultatet e sondazheve. Sipas tij [...]
Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj padisë që i ka bërë deputeti i VV-së, Glauk Konjufca Molliqaj përmes një postimi në Facebook, [...]
Deputeti i Partisë Sociademokrate, Dardan Molliqaj, ka reaguar një ditë pas emërimit të Bahri Hysenit në krye të Këshillit Prokurorial. Ai thotë se ky [...]
Ish-sekretar i Lëvizjes Vetëvendosje, tani deputet i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar pas akuzavve të bëra nga VV karshi Gent Cakaj pasi ky i fundit [...]
Deputeti i PSD’së Dardan Molliqaj i ka reaguar kolegut nga VV, Liburn Aliu. Ky i fundit tha më herët se sulme ndaj VV’së po bëjnë ish-bashkëpartiakët, [...]
Ish-Sekretari Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka vendosur i vetëm të ballafaqohet me akuzat e Albin Kurtit se PSD ka përfunduar në prehrin e PDK’së. [...]
Sot u bënë publike disa biseda mes ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekajt, shefit të Grupit Parlamentar, Bilall Sherifit dhe deputetit të PSD-së Dar [...]
Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, partia e të cilit e ndihmoi koalicionin qeveritarë të kalojë buxhetin për vitin e ardhshëm, ka shkruar në Facebook [...]
Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka komentuar përplasjen e tij me ish-bashkëpartiakun e tij, shefin e deputetëve të Vetëvendosjes, Glauk Konjufcën. [...]
Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca dhe deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj kanë debatuar  ashpër në Kuvend kur po diskutohej s [...]
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se ish-partia e tij, Lëvizja Vetëvendosje, ka nisur sot [...]
11 / 11 POSTS