Tag: Blerim Reka

Grupi Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në bashkëpunim me grupet parlamentare të Partisë Demokratike të Kosovës dhe Nismës Socialdemok [...]
Kandidati për president të Maqedonisë së Veriut, Blerim Reka, ka vazhduar fushatën e tij në qytetin e Dibrës​, ku u takua me qytetarë. Ai, në fjalë [...]
Opozita shqiptare në Maqedoni – Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa, në zgjedhjet presidenciale do të garojnë me një kandidat të përbashkët. Ng [...]
Ish-diplomati dhe profesori i së drejtës ndërkombëtare, Blerim Reka, i ka quajtur të dështuara përpjekjet e Serbisë për ta kundërshtuar formimin e ush [...]
4 / 4 POSTS