Suspendohet nga puna shefi i prokurimit në Policinë e Kosovës

Suspendohet nga puna shefi i prokurimit në Policinë e Kosovës

Granit Fetahu, Drejtori i Departamentit për Shërbime Mbështetëse në Policinë e Kosovës është suspenduar sot.

Suspendimin e Fetahut e ka konfirmuar për KALLXO.com edhe Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Kosovës.

“Policia e Kosovës ka pranuar dje rekomandimin për suspendimin e zyrtarit policor, dhe i njëjti është suspenduar përkohësisht sipas rekomandimit të IPK-së”, thuhet në përgjigjen e policisë.

KALLXO.com ka provuar sot të kontaktoj me Granit Fetahun por i njëjti nuk ka qenë i qasshëm.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0