Sot takohen ekipet e LVV dhe LDK

Sot takohen ekipet e LVV dhe LDK

Ekipet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot do të takohen për të harmonizuar programin qeverisës.

Kështu ka deklaruar Vjosa Osmani e LDK-së, e cila nuk ka dhënë detaje për kohën dhe vendin e takimit, megjithatë ka shtuar se vetëm Lëvizjen Vetëvendosje e shohin si partner me të cilën mund të qeverisin. Ajo ka shtuar se fillimisht duhet mirëbesimi nga të dy subjektet./KsP.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: