Sondzhi i Dukagjinit: Albin Kurti fitoi zgjedhjet (Foto)

Sondzhi i Dukagjinit: Albin Kurti fitoi zgjedhjet (Foto)

RTV Dukagjini ka dhënë rezultatet e para.

Sipas Armend Mujës këto janë rezultatet:

Sipas këtyre rezultateve LVV del e para me 204, 265 vota

E dyta LDK me 191,695

dhe e treta PDK me 173,625 vota

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0