Rrahje masive në Kuvendin e Skenderajt

Rrahje masive në Kuvendin e Skenderajt

Në Kuvendin Komunal të Skenderajt sot ka ndodhur një përleshje fizike. Express mëson se janë përfshirë rreth 30 persona, mes tyre drejtorë e asambleistë.

Gazeta Express mëson se sot gjatë seancës në Kuvendin Komunal të Skenderjat ka ndodhur një rrahje masive.

Rojet e kryetarit të komunës, Bekim Jashari, bashkë me drejtorin Ramiz Shala janë rrahur me disa asambleistë të Vetëvendosjes dhe Nismës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0