Qeveria rrit numrin e këshilltarëve në Ministrinë e Zhvillimit Rajonal

Qeveria rrit numrin e këshilltarëve në Ministrinë e Zhvillimit Rajonal

Qeveria e Kosovës sot po mban mbledhjen e radhës

Në këtë mbledhje Qeveria ka aprovuar propozim-vendimin për rritjen e numrit të këshilltarëve në Ministrinë e Zhvillimit Rajonal, raporton Lajmi.net.

Kjo është bërë me kërkesë të ministrit Rasim Demiri dhe me arsyetimin e rritjes së projekteve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0