Prizren: Vritet një polic dhe plagosen dy të tjerë

Prizren: Vritet një polic dhe plagosen dy të tjerë

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur plagosur në Zhur të Prizrenit.

Burimet e IndeksOnline brenda Policisë kanë thënë se dyshohet se vdekja e policit dhe plagosja e dy të tjerëve ka ardhur si pasojë e një shpërthimi me eksploziv.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0