Pas përplasjes në rrjetet sociale, Haradinaj e Rama përplasin gotat (Foto)

Pas përplasjes në rrjetet sociale, Haradinaj e Rama përplasin gotat (Foto)

Kryeministrat Edi Rama e Ramush Haradinaj po ‘përplasin’ gotat në shtëpinë e këtij të fundit . Këtë e ka bërë të ditur  kryeministri Rama përmes një fotoje të publikuar në Facebook, ku shihet së bashku me Haradinajn.

Me sa duket e tërë “përplasja” me akuza dhe kundërakuza paska qenë vetëm sa për të marrë vemendje.

“Përplasje gotash në shtëpinë e Haradinajve GEZUAR FESTEN E PAVARESISE”, ka shkruar Rama.

Përplasje gotash në shtëpinë e Haradinajve😀 GEZUAR FESTEN E PAVARESISE🇦🇱🇽🇰

Posted by Edi Rama on Friday, February 16, 2018

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0