Pamje nga lufta, momenti kur Milaim Zeka plagoset (Video)

Pamje nga lufta, momenti kur Milaim Zeka plagoset (Video)

Në një video të publikuar në Facebook nga Beteja e Koshares shihet momenti i plagosjes së deputetit Milaim Zeka.

Beteja e Koshares u zhvillua më 9 prill të vitit 1999 në kuadër të operacionit “Shigjeta”, dhe është njëra ndër më të përgjakshmet e luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës .

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0