1 382 383 38411502 / 11502 POSTS
Gjiganti teknologjik Apple ka shitur më pak telefona në tre muajt e fundit të vitit 2017, në krahasim me një vit më herët, por çmimi më i lartë ka kom [...]
Dakota Johnson ka folur rreth skenave intime me Jamie Dornan në Fifty Shades Freed, “Unë bëra përgatitje të mëdha psikologjike”, tha Dakota për ET. [...]
Komisioni për Buxhet dhe Financa ka anuluar të gjitha shtesat financiare që Bordi i Operatorit të Sistemit, Transmisionit dhe Tregut (KOSTT) ndante pë [...]
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se Strategjia e zgjerimit e Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor ka dështuar të ofrojë qartë [...]
Buzzer vel sagittis molestie vivamus risus egestas ridiculus. Julie nisi galaxy aenean sterling lander mi eleifend nelson germany. Rodriguez cowell au [...]
Vivamus fermentum a quam quis accumsan. Nam sollicitudin lacus vel neque consectetur euismod. Ut vestibulum, lorem quis convallis malesuada, massa ex [...]
Vivamus fermentum a quam quis accumsan. Nam sollicitudin lacus vel neque consectetur euismod. Ut vestibulum, lorem quis convallis malesuada, massa ex [...]
Vivamus fermentum a quam quis accumsan. Nam sollicitudin lacus vel neque consectetur euismod. Ut vestibulum, lorem quis convallis malesuada, massa ex [...]
This Privacy Policy governs the manner in which EkonomiaSot collects, uses, maintains and discloses information collected from users (each, a "User") [...]
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam arcu neque, mollis id accumsan ac, tempus in risus. Nam id scelerisque magna. In hac habi [...]
1 382 383 38411502 / 11502 POSTS