Nxirret nga gërmadhat  i pa jetë 29 vjeçari kosovar

Nxirret nga gërmadhat i pa jetë 29 vjeçari kosovar

Një person tjetër është gjetur i vdekur si pasojë e tërmetit në Shqipëri.

Një djalë nga Kosova pa shenja jete është nxjerrë nga forcat e policisë dhe ushtria, shkruajnë mediat shqiptare.

Deri më tani raportohet se numri i viktimave nga tërmetet në Shqipëri ka shkruar në 17.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0