Nxierret i gjallë 33 vjeçari nga rrënojat e hotelit në Durrës (Video)

Nxierret i gjallë 33 vjeçari nga rrënojat e hotelit në Durrës (Video)

Pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel ‘Mira Mare’ në Durrës janë postuar në facebook nga zjarrfikësit e Mallakastrës.

Nën rrënojat e hotel “Mira Mare” aktualisht po kërkohet dhe për një person tjetër.

Nga tërmeti numërohen deri tani 40 të vdekur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: