Një burrë në Dardani vret nusen e djalit e më pas edhe veten

Një burrë në Dardani vret nusen e djalit e më pas edhe veten

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në lagjen “Dardania” në Prishtinë nga ku një person ka vrarë gruan e djalit të tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Prishtinë Imer Beka.

“Po kemi marrë informacion që dy persona kanë ndërruar jetë. Sipas informacioneve të para dyshohet se një person ka vrarë gruan e djalit të tij dhe më pas ka vrarë edhe veten”, ka bërë të ditur Beka.

Prokurori momentalisht është duke shkuar në vend të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0