Nis mbledhja urgjente e Grupit Parlamentar të LDK-së

Nis mbledhja urgjente e Grupit Parlamentar të LDK-së

Në Selinë Qendrore të LDK-së në Prishtinë ka filluar mbledhja urgjente e Grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike e thirrur nga kreu i partisë, Isa Mustafa.

Ky takim vjen në ditën kur do të takohen për të vendosur për mandatarin, presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe kreu i LV-së Albin Kurti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0