Molliqaj-Konjufcës: Eja të përballemi në debat televiziv dhe aty i qesim në shesh të gjitha

Molliqaj-Konjufcës: Eja të përballemi në debat televiziv dhe aty i qesim në shesh të gjitha

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj padisë që i ka bërë deputeti i VV-së, Glauk Konjufca

Molliqaj përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se nëse Glauku dhe e tjerë të Sektit e paskan problem Kuvendin aty ku unë preferoj të ballafaqohemi, atëherë e ftoj Glaukun që ta zgjedhë vet vendin dhe kohën për një përballje televizive kudo që ai donë dhe aty i qesim në shesh të gjitha.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0