Mblidhen për herë të dytë liderët e shtetit në zyrën e Thaçit

Mblidhen për herë të dytë liderët e shtetit në zyrën e Thaçit

Në orët e pasditës janë takuar për herë të dytë liderët e shtetit në Zyrën e Presidentit Thaci. Fatmir Limaj ka anuluar një konferencë të paralajmëruar për të shkuar në takim, ndërsa kryeministri Haradinaj gjatë ditës ka paralajmëruar zhvillime të reja.

Liderët e shtetit dhe të koalicionit qeverisës janë takuar edhe njëherë gjatë ditës së sotme.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0