Lladrovci padit Zekën për “shpifje dhe fyerje” (Dokument)

Lladrovci padit Zekën për “shpifje dhe fyerje” (Dokument)

Para pak minutash, Ramiz Lladrovci, kryetar i Drenasit, ka bërë një postim në llogarinë e tij në Facebook, ku tregon se ka ngritur padi për shpifje dhe fyerje kundër Milazim Zekës.

Në lidhje me këtë, Lladrovci kishte paralajmëruar padinë ditë mëparë, gjë për të cilën kishte raportuar EkonomiaSot.

Milaim Zeka kishte deklaruar se Lladrovci ka akuzuar Hashim Thacin për vrasje të rëndë.

Në vijim postimi i plotë i Lladrovcit:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0