Ky zyrtar i lartë i AAK-së rehaton vajzën në Agjencinë e Privatizimit (Dokument)

Ky zyrtar i lartë i AAK-së rehaton vajzën në Agjencinë e Privatizimit (Dokument)

Vajza e Blerim Kuqit është punësuar në Agjencinë e Privatizimit të Kosovës, raporton EkonomiaSot.

Sipas njoftimit të AKP-së, Emirë Kuçi, ka qenë kandidatja më e suksesshme për pozitën zyrtar i Financave dhe Buxhetit.

Kuqi është anëtar i kryesisë së AAK-së, përderisa drejtori i AKP-së Valon Tolaj, para se të merrte këtë pozitë ka qenë sekretar në këtë parti./EkonomiaSot

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0