Kuvendi themelon Komisionet Parlamentare

Kuvendi themelon Komisionet Parlamentare

Me 90 vota pro, një abstenim dhe asnjë kundër deputetët e Kuvendit kane votuar pro themelimit të 14 komisioneve parlamentare

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0