Kurti në “Fadil Vokrri” për të parë ndeshjen Kosovë-Mali i Zi

Kurti në “Fadil Vokrri” për të parë ndeshjen Kosovë-Mali i Zi

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti iu është bashkuar mijëra tifozëve në stadiumin “Fadil Vokrri”, për të parë ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi

Ai ka zgjedhur që ndeshjen ta përcjell nga ulëset e lindjes dhe jo nga ato të VIP-ve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: