Infektimi i Kurtit me Covid 19, Ramush Haradinaj i uron shërim

Infektimi i Kurtit me Covid 19, Ramush Haradinaj i uron shërim

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i ka uruar shërim të shpejtë të parit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit.

Ky reagim i Haradinajt vjen pas njoftimit të Kurtit se ka rezultuar pozitiv në testin për COVID 19.

“ Z.Albin Kurti dhe të gjithë qytetarëve të prekur nga Covid-19, iu dëshiroj shërim të shpejtë”, ka shkruar ish-kryeministri në Facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0