I prekur nga Covid 19, djali i deputetit të LDK’së publikon foto brenda QKUK’së

I prekur nga Covid 19, djali i deputetit të LDK’së publikon foto brenda QKUK’së

Deputeti i LDK-së, Fetah Rudi, i cili është infektuar me virusin Covid-19, tash e disa javë po e vazhdon trajtimin në QKUK.

Edhe pse para disa ditëve atij iu përkeqësua gjendja shëndetësore, tani siç duket, deputeti nga LDK-ja ka filluar që ta marrë vetën.

Të paktën kështu duket në një fotografi qe e ka shpërndarë djali i deputetit, Këtë e ka bërë me dije Petrit Rudi.

Në një fotografi të postuar në histroinë e tij në Facebook, shihet deputeti Rudi së bashku me mjekët.

“Hap pas hapi, dhe jeta vazhdon…”, ka shkruar djali i deputetit Fetah Rudi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0