Haxhiu: Lajmi për zhdukjen e personit që ishte në dhomë me Astrit Deharin na ka tronditur

Haxhiu: Lajmi për zhdukjen e personit që ishte në dhomë me Astrit Deharin na ka tronditur

Deputetja e LV-së, Albulena Haxhiu ka shkruar se lajmi për zhdukjen e shokut të dhomës së Astrit Deharit, ishte tronditja e radhës.

Haxhiu ka shkruar në Facebook se sikurse mbrëmë nuk kanë asnjë informacion nëse lajmet në fjalë janë të sakta, e nëse po çka do të bëjnë institucionet në këtë drejtim.

Ajo ka kërkuar që familja, aktivistët dhe qytetarët të njoftohen sa më parë për rastin.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3246892628714839&id=100001824020047

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: