Hasani: Festoni me prodhime vendore

Hasani: Festoni me prodhime vendore

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, me rastin e 10-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë ka uruar të gjithë qytetarët e Kosovës.

Ai u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës qe të festojnë me prodhime vendore.

Ai nëpërmjet një postimi në Facebook ka kujtuar sakrificën e popullit të Kosovës për shtet-ndërtim.

Ja postimi i plotë i ministrit Hasani:

10 vjet shtet, Kosova feston Pavarësinë Kosova feston sot 10 vjetorin e shpalljes së pavarësisë dhe formimit të…

Posted by Bajram Hasani on Friday, February 16, 2018

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0