Haradinaj vizitoi Isa Mustafën në shtëpinë e tij

Haradinaj vizitoi Isa Mustafën në shtëpinë e tij

ryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar në vizitë tek shtëpia e paraardhësit të tij në Qeverinë e Kosovës, Isa Mustafës.

Këtë vizitë ai po e bën pas kthimit të kryetarit të LDK’së nga Gjermania, ku kishte qëndruar një kohë për shkaqe shëndetësore dhe për shërim më kualitativ.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0