Haradinaj feston ditëlindjen e djalit në Qeveri

Haradinaj feston ditëlindjen e djalit në Qeveri

Kryeministri Ramush Haradinaj ka zgjedhur që djalit të tij Trimit t’ia festojë ditëlindjen në ndërtesën e Qeverisë.

Djali i kryeministrit së bashku me shokët dhe shoqet e tij kanë festuar ditëlindjen brenda objektit të Qeverisë, në sallën ku Haradinaj pret delegacione të rëndësishme.

E pranishme ka qenë edhe nëna e Trimit, bashkëshortja e Haradinajt, Anita.

Njoftimi i plotë i Haradinajt:

Trimi feston sot ditëlindjen dhe me këtë rast Haradinaj ka thënë se secila ditë i dedikohet ardhmërisë së sigurt dhe të begatë të të gjithë fëmijëve të Kosovës.

Në urimin e tij Haradinaj tha: Trimi im, guxo në jetë.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0