Gjendet i vdekur një polic në Pejë

Gjendet i vdekur një polic në Pejë

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete para pak minutave në Pejë.

Policia dhe prokuroria ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Dyshimet e para thonë se ka të bëjë me vetëvrasje, tha Shkodran Nikçi zëdhënës në Prokurorinë Themelore të Pejës për Gazetën Express

Të afërm të viktimës thanë se ai ka qenë polic me profesion.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0