Frashër Krasniqi dhe Xhelal Sveçla përleshen fizikisht pas emisionit

Frashër Krasniqi dhe Xhelal Sveçla përleshen fizikisht pas emisionit

Deputetët Frashër Krasniqi i PSD-së dhe Xhelal Sveçla i Vetëvendosjes kanë pasur një përplasje fizike pas emisionit Rubikon në KTV, jashtë ndërtesës së televizionit, raporton Koha.net.

Teksa Sveçla nuk ka dashur të komentojë gjatë duke hedhur poshtë se ka pasur përplasje fizike por ka thënë se ka pasur veç fjalosje, deputeti Krasniqi nuk ka qenë i qasshëm në thirrjet telefonike.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0