Arben Vitia tregon nëse do të ketë masa të reja

Arben Vitia tregon nëse do të ketë masa të reja

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka thënë se ende nuk është vendosur sa u përket masave të reja për Covidin-19.

Vitia ka përmendur faktin se është dita e parë e tij në zyrë dhe se ende nuk është vendosur sa u përket masave për pandeminë.

“Nuk ka asnjë paralajmërim, ne natyrisht jemi në kontakt të vazhdueshëm me të gjitha institucione përkatëse për çdo vendim paraprakisht do të komunikojmë me organet relevante si edhe me publikun”, ka thënë Vitia për IndeksOnlinen.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0