Albin Kurti shtrohet ne spital, infeksion gripal!

Albin Kurti shtrohet ne spital, infeksion gripal!

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në këto momente është duke qëndruar në QKUK.

Sipas disa burimeve të afërta të OnAir Albin Kurti sot ka pasur një shqetësim shëndetësor për shkak të një infeksioni gripal.

Mirëpo sipas burimeve të afërta, Kurti po qëndron në Klinikën Infektive në QKUK por gjendja e tij është stabile, dhe kjo falë përkujdesjes së mjekëve, familjarëve dhe aktivistëve./OnAir

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0