Albin Kurti infektohet me koronavirus

Albin Kurti infektohet me koronavirus

Kreu i LVV-së, Albin Kurti ka njoftuar se është infektuar me COVID 19, raporton Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur Kurti përmes një shkrimi në Facebook.

“Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim”, ka shkruar ai.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0