Adelina Grainca e PDK-së kalon në Vetëvendosje

Adelina Grainca e PDK-së kalon në Vetëvendosje

Deputetja e PDK-së Adelina Grainca ka kaluar në Lëvizjen Vetëvendosje, ka mësuar KOHA.

Ajo sot është në sallën e Kuvendit ku po votohet për president dhe është ulur pranë deputetit Avni Dehari.

KOHA ka provuar të kontaktojë me Graincën dhe zëdhënësin e PDK-së, Avni Bytyqi, por numrat e tyre ka qenë të paqasshëm.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0