AAK dhe PSD dorëzojnë koalicionin në KQZ

AAK dhe PSD dorëzojnë koalicionin në KQZ

AAK e Ramush Haradinajt dhe PSD e Shpend Ahmetit janë dy partitë që këto momente kanë dorëzuar kërkesën në KQZ për t’u regjistruar si koalicion.

Sekretari i AAK-së, Lulzim Leci, ka thënë me këtë rast se ky koalicion është koalicion i shpresës për qytetarët, njofton Klan Kosova

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: