Zjarr në objektin e Postës në Ferizaj

Zjarr në objektin e Postës në Ferizaj

Pak minuta më herët është parë të dilte tymi nga objekti i Postës së Kosovës në komunën e Ferizajt.

Fotografitë e siguruara nga lexuesit e “EkonomiaSot” pasqyrojnë atë që po ndodh në qendër të qytetit të Ferizajt.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet e Zjarrfikësve dhe siç duket e kanë lokalizuar zjarrin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0