Vitia mbledh gastronomët, a po diskutohen masat e reja?

Vitia mbledh gastronomët, a po diskutohen masat e reja?

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka thirrur sot në takim përfaqësuesit e Shoqatës së Gastronomëve.

EkonomiaSotmerr vesh se takimi tashmë ka nisur dhe se në këtë takim po diskutohet për masat e reja anti-covid.

Nga Shoqata e Gastronomëve kanë thënë se do të deklarohen për media pas një ore.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0