Video rrëqethëse kur gjendet Tiani 2 vjeçar nga Malisheva

Video rrëqethëse kur gjendet Tiani 2 vjeçar nga Malisheva

Sot gjatë ditës është gjetur 2 vjeçari nga Malisheva që kishte humbur dje.

Tian Krasniqi është gjetur në mal, jo shumë larg shtëpisë së tij, derisa gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Në media janë publikuar edhe fotografi dhe video nga momenti kur Tiani është gjetur.

Gjetjen e kanë konfirmuar edhe nga Komuna e Malishevës përmes një komunikate për media, ku kanë dhënë detajet e gjetjes së vogëlushit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0