Video kur tërmeti godet derisa Thaçi ishte duke folur para mediave

Video kur tërmeti godet derisa Thaçi ishte duke folur para mediave

Një tërmet i fortë ka goditur sërish territorin e Shqipërisë. Lëkundjet kanë qenë të forta dhe kanë zgjatur për disa sekonda.

Tërmeti i fundit që goditi Shqipërinë ishte me magnitudë 5.6 shkallë të rihterit.

Mediat në Shqipëri ishin duke e përcjellë live fjalimin e Thaçit, ndërkaq ky ishte momenti i goditjes:

Ministria e Mbrojtjes në Shqipëri ka bërë të ditur se për arsye sigurie të gjitha operacionet e kërkim shpëtimit janë ndërprerë për pak minuta, ndërkaq ato tashmë raportohet të kenë rinisur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: