Vendimi për taksën mbledh partnerët e koalicionit

Vendimi për taksën mbledh partnerët e koalicionit

Vendimi i djeshëm kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti për heqjen e pjesshme të tarifës në ambientet e Kuvendit ka mbledhur Vetëvendosjen dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Kryetari i Lidhjes Demokratike është parë teksa hyn në zyrat e Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Edhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa osmani e ka konfirmuar një takim të tillë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: