Vazhdon rinumërimi i vendvotimeve

Vazhdon rinumërimi i vendvotimeve

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar rinumërimi i 1 mijë e 428 vendvotimeve.

Ky rinumërim po bëhet pas vendimit që mori PZAP

Deri më tani janë rinumëruar 170 vendvotime. Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi.

“Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri të enjten në mesnatë janë rinumëruar 170 vendvotime apo 12.08%”, ka thënë Elezi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: