Takimi Kurti e Mustafa në ambientet e Kuvendit

Takimi Kurti e Mustafa në ambientet e Kuvendit

Albin Kurti, kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje dhe Isa Mustafa, kryetari i LDK-së, sot do të takohen në ambientet e Kuvendit të Kosovës. EkonomiaSot mëson se takimi do të bëhet në orën 16:00 në sallën 301. .


Albin Kurti, kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje dhe Isa Mustafa, kryetari i LDK-së, sot do të takohen në ambientet e Kuvendit të Kosovës.

EkonomiaSot mëson se takimi do të bëhet në orën 16:00 në sallën 301.

.

COMMENTS

WORDPRESS: 0