Tag: Sylejman Selimi$

Ish-komandanti i UÇK-së, Sylejman Selimi, për herë të parë ka folur për deklaratat e Ambasadorit amerikan në Kosovë, që ky i fundit i kishte bërë në l [...]
Avokatët e ish-komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimi, Tomë Gashi dhe Guy Smith, në një konferencë për media, ka thënës e klienti i tyre është ftuar n [...]
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka takuar ish-komandantin e Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, komandant Sylejman Selimin, i cili u lir [...]
Ish-komandanti i UÇK-së, Sylejman Selimi, ka thënë se nga mëngjesi i sotëm do të presë të gjithë mysafirët të cilët do të shkojnë për vizitë tek ai. [...]
Një ditë para se që ish-komandanti i UÇK-se, Sylejman Selimi do të duhej të intervistohej nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë, ai është i ho [...]
Ish-Gjenerali i UÇK-së, Sylejman Selimi ka shprehur ngushëllime me një letër nga burgu i Dubravës për vdekjen e pjesëtarit të Policisë së Kosovës dhe [...]
Ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Sylejman Selimi, në një letër nga burgu dërguar në redaksinë e Gazetës Express, ka uruar për themelimi [...]
Ish komandantin e UCK-së, Sylejman Selimin e ka vizituar Avokati i Popullit Hilmi Jashari Ish komandanti i UCK-së, Sylejman Selimi po vazhdon të [...]
Java e ardhshme mund t’i nxjerrë sërish veteranët e luftës në protestë. Siç bënë në muajin shtator të këtij viti, ata sërish do të kërkojnë lirimin [...]
9 / 9 POSTS