Tag: Kim Jung Un

Pas samitit historik në Singapor, presidenti i SHBA, Donald Trump, dhe ai verikorean, Kim Jong-un, nënshkruan sot një Deklaratë, që përmban katër pikë [...]
1 / 1 POSTS