Tag: ilir deda

Kryesia e Partisë Alternativa, përmes një komunikate për medie, ka reaguar lidhur me deklaratat e nënkryetarit të kësaj partie, Ilir Deda, i cili të e [...]
Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka folur pas takimit që kanë pasur së bashku me një grup deputetësh të opozitës me dy zyrtarët e administratës së [...]
Pak pasi që Express ka publikuar listat e plota të deputetëve që votuan pro buxhetit dhe Ligjit për Dialogun, e ku figuronte edhe vota e deputetit të [...]
Deputeti i Alternativës, Ilir Deda ka folur për takimin me ambasadorin amerikan, Philip Kossnet dhe temat që janë biseduar në atë takim. Deda ka folur [...]
Sipas deputetit të Alternativës, Ilir Deda, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka bërë vendin skllotë dhe ka avancuar shumë në marrëveshje të fsheh [...]
Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka paralajmëruar largimin nga politika duke thënë se refuzojë të jetë pjesë e politikës primitive dhe të papërgjeg [...]
Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë mbështetur ushtrinë edhe në vitin 2008. “Me 19 mars 2008, Pres [...]
Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka bërë thirrje që të votohet marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi, e cila pritet që nesër të dalë për votim. [...]
8 / 8 POSTS